Vitajte na našej stránke!

Každá žena chce byť krásna, chce sa dobre obliekať, no nie vždy sa to dá. Mladist­vejšie a nápa­di­tejšie dizajny sú predávané väčšinou vo veľkos­tiach 38–40. My sme sa však rozhodli ponúknuť rovnako nápadité oble­čenie aj pre dámy s konfekčnou veľkosťou 44–54, čo si vyžaduje zodpo­ved­nejší prístup k strihom a kvalite materiálu.

Odevy dovážame z krajín EÚ. Rozšírili sme predaj luxusných odevov o fran­cúzsku značku Pause Café. Z každého kostýmu nakúpime max. 2 ks, aby sme našim zákaz­níčkam zabez­pečili exklu­zivitu. Okrem konfekcie ponúkame aj metráž, z ktorej sa dajú vytvoriť originály pre vyso­kos­po­lo­čenské akcie, ale tiež mate­riály na bežné nosenie.

Mate­riály naku­pujeme iba 2x do roka — pred zimnou spolo­čenskou sezónou a pred letom. Každá dodávka obsahuje cca 500 origi­nálnych mate­riálov, z ktorých sa oblečie 500 dám, bez strachu z toho, že stretnú podobne oblečenú dámu. Našimi zákaz­níkmi sú aj známi módni návrhári. Pridanou hodnotou pre zákazníka je úprava odevov na postavu, čím odbúrame starosti s hľadaním kraj­čírov. Ďalšou službou, ktorú posky­tujeme je zákazkové šitie.